جدیدترین های سایت
دفتر مرکزی : 35265656  35245454  38256668 035          همراه : 09122256000    09133511214         سامانه پیام کوتاه : 30001214

سروآیین رویش

http://www.sepehrparmis.comشرکت مهندسی سحاب غنچه

امتیاز کاربر: / 2
بدخوب 

ردیف

عنوان

اطلاعات

1

نام برند/شرکت/شخصیت حقیقی

شرکت مهندسی سحاب غنچه

2

زمینه فعالیت

تولید کودهای شیمیایی

3

استان و شهرستان

تهران

4

معرفی( درباره ما )

پس از پایان جنگ تحمیلی و طلوع دوران سازندگی، نبود نهاده¬های کودی با کیفیت مسأله‌ای محسوس و ملموس در عرصه خودکفایی صنعت کشاورزی محسوب می‌گردید. آقای مهندس محمد حسین مولانا عضو گروه خاکشناسی دانشگاه تبریز از جمله کارآفرینانی بودند که با استعانت از خداوند متعال و با تلفیق دانش و تجربه و جسارت قدم در عرصه تولید کودهای شیمیایی گذاشتند.
پس از استقبال فراوان از کود میکروغنچه، شرکت سحاب غنچه در سال ۱۳۷۴ثبت گردید. این شرکت علاوه بر تولید کودهای کامل و عمومی، اقدام به فرموله و تولید کودهای تخصصی نظیر گندم، برنج و پسته زیر نظر سازمان خدمات حمایتی کشاورزی نمود. در سال ۱۳۹۲واحد تولیدی جدید در شهرک صنعتی اشتهارد بهره‌برداری گردید و با توجه به زیرساختهای جدید فراهم شده، کودهای مایع تخصصی و کلاته با درصد بسیار بالا با نام تجاریSEPTA فرموله و عرضه گردید. در سال ۱۳۹۵خط تولید کودهای کامل جامد این شرکت راه¬اندازی شد، که همگی گام بسیار موثری در راستای خودکفایی و تولید کودهای تخصصی در کشور بوده است.
هم اکنون این شرکت با گذشت بیش از بیست سال از تاسیس خود با جذب کارشناسان نخبه و فارغ‌التحصیل از بهترین دانشگاه‌های کشور و با بکارگیری مجهزترین تجهیزات بدنبال شناسایی، فرموله و بومی نمودن کارآمدترین نهاده‌های کشاورزی می‌باشد.
شرکت سحاب غنچه همواره خریداران و مصرف‌کنندگان را بالاترین ارزش و سرمایه خود می‌داند و نوآوری و پاسخگو بودن را سرلوحه خود قرار داده است. در این راستا محصولات این شرکت با دو نشان تجاری غنچه وSEPTA در حال تولید و عرضه می‌باشد، به این امید که بتواند خدمت کوچکی به صنعت کشاورزی میهن عزیزمان انجام دهد.

5

محصولات

غنچه-سپتا-برگر

6

وب سایت

Ghonchehgroup.com

7

ایمیل

این نشانی پست الکترونیک دربرابر spambot ها و هرزنامه ها محافظت می شود. برای مشاهده آن شما نیازمند فعال بودن جاواسکریپت هستید

8

آدرس

تهران-بزرگراه ستاری جنوب،خیابان 35 متری لاله،خیابان مجاهد کبیرشمالی،لاله هفتم،پلاک 1تلفن :09912773467 خانم صفری

 
آخرین به روز رسانی در پنجشنبه ۱۷ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۲۶
محبوب ها :جدیدترین ها :